Oficjalny partner kredytowy

Poprzez współprace z bankami takimi jak: Alior Bank, Santnader Consumer Bank, posiadamy jako oficjalny partner nisko oprocentowane kredyty, dzięki którym nie musisz wkładać swojej gotówki aby posiadać fotowoltaikę.
Często klienci, którzy decydują się na kredyt patrzą na inwestycję w ten sposób, że płacąc rate kredytu nie płacą rachunku za prąd. Biorąc pod uwagę dotacje i ulgi, rzeczywiście nasi klienci po tym jak zainstalują instalacje mają ratę bardzo podobną do rachunków z przeszłości.

Dowiedz się więcej

Leasingi z Millenium Bank

Świetne niskoprocentowe leasingi z Millenium Banku. Jest to leasing skierowany do Naszych przedsiębiorców. Postanowiliśmy zostać partnerem Millenium Banku w trosce o przedsiębiorców, ponieważ oferta tego banku jest najkorzystniejsza na rynku w temacie fotowoltaiki.

Dowiedz się więcej

Kredyty dla rolników z firmy DLL

Jest to firma skupiająca swoją ofertę na kredytach, dzięki temu finansowaniu również możemy zamontować fotowoltaikę na chłodniach, fermach, halach, z których często korzystają rolnicy i po latach cieszyć się niskimi rachunkami w swoim gospodarstwie.

Dowiedz się więcej