Instalacja fotowoltaiczna dla firmy

Fotowoltaika dla firm to pewna inwestycja, która gwarantuje zwrot i realne oszczędności w przyszłości.

Instalacja fotowoltaiczna dla Twojej firmy to możliwość odliczenia kosztów w 100%, ochrona środowiska i realne oszczędności.

Nie zwlekaj i zamów bezpłatny audyt i dobór mocy w naszej firmie.

Fotowoltaika dla firm - instalacje fotowoltaiczne
  • Możesz mieć wiele korzyści finansowych. W szczególności firma ma możliwość zakwalifikowania instalacji jako kosztu działalności w 100%. Ponadto oszczędzisz do 95% wysokości rachunku już po pierwszym miesiącu użytkowania.
  • Zwiększysz swoją niezależność od podwyżek cen energii. W roku 2020 przewidywane są podwyżki cen nawet o 40%!
  • Możesz mieć bezobsługową instalację fotowoltaiczną zbudowaną z trwałych modułów z 25 letnią gwarancją producenta. Po montażu instalacji nie musisz w jakikolwiek sposób ingerować w jej obsługę, wszystko dzieje się automatycznie i niezależnie.
  • Zostaniesz prosumentem i będziesz chronić środowisko - produkcja energii słonecznej nie prowadzi do emisji jakichkolwiek szkodliwych substancji oraz nie generuje hałasu.
  • Zainwestujesz i będziesz mieć średni roczny zwrot na poziomie 18%. Instalacja zwraca się średnio po 5-7 latach od montażu. Sprawdzimy możliwość uzyskania dotacji!

Poznaj nas

Energia słoneczna jest najszybciej rozwijającą się gałęzią energii odnawialnej. Szacuje się że w 2025 roku fotowoltaika będzie to najtańsze źródło energii w Europie środkowej. W Niemczech i Holandii instalacje fotowoltaiczne zaczynają być konkurencją wobec energetyki konwencjonalnej, dlaczego więc nie skorzystać z oferowanej przez naturę energii i zacząć oszczędzać na rachunkach już dziś?

Firma Calma Energy zrodziła się z pasji do odnawialnych źródeł energii. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe instalacje fotowoltaiczne z dotacją do domu i dla firm. W trosce o losy naszej planety postanowiliśmy wyjść z inicjatywą i zmieniać otaczający nas świat. Inwestycja w odnawialne źródła energii to nie tylko inwestycja w planetę, to również wspaniały sposób na oszczędności. Czy wiesz że zamontowane panele fotowoltaiczne pozwalają zredukować rachunki za prąd o prawie 90%? Biorąc pod uwagę zachodzące zmiany klimatyczne jest to doskonały czas na zmiany.

Instalacje fotowoltaiczne dla firm wykonujemy na terenie całej Polski. Nasze oddziały znajdują się między innymi w takich miejscowościach jak Warszawa, Białobrzegi, Kielce, Łódź i Kraków.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, obsługując go w wielu obszarach, nie tylko podczas profesjonalnego montażu, ale na wszystkich etapach przed i po montażu instalacji.

Te etapy to:

  • wybór odpowiednich komponentów instalacji fotowoltaicznej oraz sposobu rozliczania dopasowanego do profilu klienta
  • stała opieka nad instalacją już po jej montażu i uruchomieniu
  • pomoc we wszelkiego rodzaju formalnościach z zakładem energetycznym
  • pomoc w pozyskaniu różnych dofinansowań i ulg podatkowych
  • wsparcie w wyborze odpowiedniego finansowania (kredyt, leasing)
Instalacja fotowoltaiczna w domu, dla firm i rolników - fotowoltaika Calma Energy - licznik
energia przyszłości dziś

 

Fotowoltaika Calma Energy w liczbach

Zadowolonych klientów

% zwrotu rocznie

Lat gwarancji

Dlaczego warto inwestować w Fotowoltaikę?

Koszt instalacji fotowoltaicznej

Obecnie koszt instalacji paneli słonecznych spadł do poziomu akceptowalnego przez "przeciętnego Kowalskiego".

Energia odnawialna

Dbajmy o los naszej planety, inwestując w energie odnawialną przyczyniamy się zmniejszenia efektu cieplarnianego

Obniżenie rachunków za prąd

Dbamy o Twój portfel, instalując odpowiednie panele słoneczne jesteśmy w stanie zredukować koszty energii elektrycznej