Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja w środowisko i nasze bezpieczeństwo energetyczne. W zależności od wielkości zużycia energii, dobierane są instalacje fotowoltaiczne o odpowiedniej mocy.

Instalacje fotowoltaiczne są opłacalne i powodują realne oszczędności, a w czasie kilku lat pełen zwrot z inwestycji. Ponadto tylko do końca roku możliwa jest dopłata 5000zł do instalacji fotowoltaicznych. Ilość wniosków ograniczona!

Umów bezpłatną konsultację!

Instalacje fotowoltaiczne

Instalacja fotowoltaiczna 40 kW

W przypadku zużycia energii nie większym niż 40000 kWh na rok, najbardziej odpowiednia będzie instalacja fotowoltaiczna o mocy 40 kW. Aby instalacja fotowoltaiczna była opłacalna i efektywna, musi zostać dobrana do indywidualnych potrzeb i warunków danego obiektu i zużycia energii. Największy wpływ na efektywność i cenę instalacji fotowoltaicznej mają wykorzystywane urządzenia. Nie bez znaczenia jest także miejsce montażu oraz stopień skomplikowania projektu, a także zakres obsługi i usług dodatkowych.

Instalacja fotowoltaiczna z dotacją

Należy także pamiętać, że dobiegają do końca różnego rodzaju dotacje i rządowe wsparcie finansowe, dlatego zachęcamy do zainwestowania w instalację fotowoltaiczną już dziś. Zajmiemy się całą procedurą od audytu i wywiadu na miejscu budowy instalacji, poprzez pełną dokumentację, dotację, finansowanie, aż po realizację i wsparcie techniczne.

Umów bezpłatną konsultację!

Galeria instalacji fotowoltaicznych

Zobacz także! Instalacje fotowoltaiczne 10kW | 20kW | 30kW | 50kW