O nas

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie instalacji fotowoltaiki, magazynów energii i pomp ciepła. Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2019 roku.

Na początku nasza firma funkcjonowała na rynku pod nazwą Ecocalma Mateusz Zawisza. Działalność rozpoczęliśmy 29 czerwca 2019 roku. Nieco ponad rok później we wrześniu 2020 roku przekroczyliśmy 1000 sztuk wykonanych instalacji. W marcu 2021 roku było to już 2000 sztuk. W maju 2021 rozszerzyliśmy swoją ofertę o sprzedaż o instalacje pomp ciepła.

Od czerwca 2021 roku funkcjonujemy już jako spółka z o.o. pod skróconą nazwą Calma Energy Sp. z o.o.

Rok 2022 to kolejne instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz rozszerzenie działalności o magazyny energii. Rok 2022 zamknęliśmy z realizacją 8000 instalacji fotowoltaicznych i 200 instalacjami pomp ciepła.

Aktualnie bierzemy udział w przetargach dla użyteczności publicznej, realizujemy zarówno małe jak i duże zamówienia w zależności o potrzeb i wymagań zamawiającego. Posiadamy referencje i szerokie grono zadowolonych klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby indywidualne, rolników, firmy oraz urzędy i różnego rodzaju instytucje państwowe.

Czym się zajmujemy?

Fotowoltaika i pompy ciepła, to korzyści dla Ciebie, Twoich rachunków, ale także dla środowiska.

Decydując się na instalację fotowoltaiczną i ogrzewanie pompą ciepła produkujesz własną zieloną energię. Produkowane nadwyżki energii oddajesz do operatora sieci energetycznej i odbierasz je kiedy tylko chcesz.

Fotowoltaika dla firm - instalacje fotowoltaiczne

Dlaczego warto z nami współpracować?

Instalacja fotowoltaiczna, magazyny energii oraz ogrzewanie pompami ciepła to inwestycja, która zwróci Ci się w przyszłości (zwrot średnio 18% w skali roku).

Ceny energii elektrycznej stale rosną, a decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej możesz stać się niemalże w pełni od nich niezależny, gdyż zamiast kupować ją od dystrybutora, produkujesz ją sam!

Nasza firma to doświadczenie, jakość, terminowość oraz gwarancja solidnie wykonanej pracy. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści. Pracujemy z użyciem nowoczesnego sprzętu. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty o pozwolenia. Korzystamy z najwyższej jakości sprawdzonych podzespołów.

Nasza oferta jest w pełni kompleksowa

Pomożemy Ci na wszystkich etapach inwestycji w instalację fotowoltaiczną, magazyny energii i pompę ciepła - od oszacowania kosztów i przygotowania indywidualnej oferty, przeprowadzenia audytu przez jednego z naszych ekspertów, dobór odpowiedniej klasy sprzętu, montaż instalacji wykonany przez profesjonalne i doświadczone ekipy, aż do podłączenia instalacji fotowoltaicznej do sieci energetycznej operatora.